کد خبر: 8499 A

فرهاد اسطوره استقلال است؛

یک فرد از مجموعه تراکتورسازی به کادر فنی ما اهانت کرده که ما از آن فرد شکایت خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال با ابراز خرسندی از پیروزی مقابل صبای قم گفت: در روزی که بسیاری از پیشکسوتان باشگاه استقلال از جمله فنونی‌زاده، بیانی، دین‌محمدی و... حضور داشتند ما توانستیم مقابل تیم خوب صبا یک پیروزی ارزشمند را به دست بیاوریم.

علی فتح‌اله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه با تلاشی که بازیکنان و کادر فنی انجام دادند توانستیم به دومین پیروزی پی در پی خود دست یابیم و خود را به جمع تیم‌های صدر جدولی برسانیم. خوشحالم استقلال شکل واقعی خود را بدست آورده و اطمینان دارم در مسابقات پیش رو این شانس را خواهیم داشت تا به صدر جدول برسیم، ضمن اینکه ما یک بازی عقب افتاده نیز مقابل پیکان انجام خواهیم داد.

فتح‌اله‌زاده با اشاره به تشویق فرهاد مجیدی در جریان بازی استقلال و صبا گفت: من خودم به هواداران بعد از آنکه داور سوت بازی را زد اعلام کردم فرهاد مجیدی را تشویق کنند و خودم نیز مجیدی را همراه هواداران تشویق کردم. البته برخی هواداران به مجیدی توهین کردند که من این حرکت را قبول ندارم و هر کس به مجیدی توهین کند از ما نیست. او اسطوره باشگاه استقلال محسوب می‌شود. شاید ما درون خانواده استقلال گلایه‌هایی از او داشته باشیم اما راضی نیستیم هواداران به او توهین کنند. طی صحبت‌هایی که با قلعه‌نویی انجام دادیم قرار است یک بازی خداحافظی برای او بگذاریم.

وی درخصوص توهین یکی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی به کادر فنی استقلال اظهار داشت: قرار است این موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری شود، البته ما خودمان طرفدار تراکتورسازی هستیم و امیر قلعه‌نویی بارها تاکید کرده تیم تراکتورسازی از پتانسیل بالایی برخوردار است و او با هواداران خوبی که دارد می‌تواند حتی عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. در این بین یک فرد از مجموعه تراکتورسازی به کادر فنی ما اهانت کرده که ما از آن فرد شکایت خواهیم کرد اما خود من آذری زبان و طرفدار تراکتورسازی هستم.

فتح‌اله‌زاده درخصوص ناراحتی میلاد میداوودی از نیمکت نشینی‌اش گفت: می‌داودی بازیکن بزرگی است ولی ما روی او حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم و انشاالله در نیم فصل دوم موتور گلزنی‌اش روشن شده و خط حمله استقلال روی چرخ او خواهد چرخید.

لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران فرهاد مجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر