کد خبر: 8509 A

اجازه خودنمایی به صبا ندادیم؛

سپاهان، استقلال و تراکتورسازی از جمله تیم‌هایی هستند که شانس قهرمانی در این فصل لیگ برتر را دارند.

هافبک تیم استقلال با اشاره به پیروزی این تیم مقابل صبای قم گفت: ما با گل زودهنگامی که به ثمر رساندیم کنترل بازی را در دست گرفته و اجازه خودنمایی به تیم صبا ندادیم.

فابیو جانواریو در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: تیم صبا بازی خوبی را ارائه داد، اما بعد از آنکه ما در همان دقایق نخست مسابقه به گل رسیدیم دیگر با یارگیری‌های "من تو من" اجازه ندادیم صبا گل خورده را جبران کند و کل بازی در دست ما بود. به نظرم شایسته این پیروزی بودیم و توانستیم به آن دست یابیم.

وی تاکید کرد: در این مسابقه فرصتی برایم پیش نیامد تا باز هم از همان شوت‌های معروفم بزنم، انشاالله اگر در مسابقات آینده فضا مهیا شد باز هم شوتزنی‌های از راه دور خودم را خواهم داشت.

هافبک برزیلی استقلال در ادامه درخصوص جدایی فریدون زندی از تیم استقلال گفت: فریدون دنبال موقعیت بهتری بود. می‌خواست به تیمی برود که آرامش داشته باشد. فکر می‌کنم مسائل اقتصادی هم برای او مهم بود.

جانواریو همچنین با بیان اینکه تلاش می‌کنیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم، گفت: تیم‌های سپاهان، استقلال و تراکتورسازی از جمله تیم‌هایی هستند که شانس قهرمانی در این فصل لیگ برتر را دارند اما باید تاکید کنم هنوز در شروع فصل هستیم و تا پایان راه کار زیادی پیش رو داریم.

استقلال تهران لیگ برتر ایران صبای قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر