کد خبر: 8639 A

بی‌غم تاکید کرد:

برای بازی روز جمعه قدرت بهادری را به علت اخراج در بازی با هلال احمر تبریز در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: با کسب 3 امتیاز بازی این هفته در مقابل تیم شهید منصوری قرچک به رده دوم جدول صعود خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، حمید بی غم اظهار داشت: در حال حاضر در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال کشور با 15 امتیاز و تفاضل 4 گل کمتر از تیم گیتی پسند در جایگاه چهارم جدول قرار داریم و با کسب 3 امتیاز بازی روز جمعه 14مهرماه به رده دوم صعود می‌کنیم.

وی وضعیت تیم فوتسال فرش آرا را خوب ارزیابی کرد و افزود: برای بازی روز جمعه قدرت بهادری را به علت اخراج در بازی با هلال احمر تبریز در اختیار نداریم ولی خوشبختانه بقیه بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردارند.

بی‌غم در خصوص ضعف موجود در خط دفاعی این تیم گفت: این مشکل باید با تمرینات منظم و بیشتر و اضافه شدن یک بازیکن توانمند به تیم حل شود که این کار به پس از بازی این هفته و ایام تعطیلات 45 روزه لیگ به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی موکول شده است.

وی در مورد حریف این هفته تیم فرش آرا بیان کرد: فیلم بازی های تیم شهید منصوری را بازبینی کردیم و شناخت کاملی از این تیم که 7 بازیکن تیم ملی را در اختیار دارد، بدست آوردیم و امید است نتیجه خوبی را در این بازی کسب کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر