کد خبر: 8679 A

پرسپولیس نتیجه‌ می‌گیرد؛

مربیگری دروازه‌بانی فقط رفع تکلیف نیست/ناصر حجازی به من گفت خدا تو را برای دروازه‌بانی خلق کرده است.

دروازه‌بان سابق پرسپولیس گفت: گردان برای دروازه‌بانی ساخته شده و به تیم ملی بر می‌گردد، نیلسون هم دست‌های چسبناکی دارد.

به گزارش ایلنا، بهروز سلطانی افزود: بعضی تصور می‌کنند من دنبال این بوده‌ام که در پرسپولیس به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها فعالیت کنم در حالیکه اینطور نیست. من همین حالا هم مشغله‌های زیادی دارم و باید به شاگردانم رسیدگی کنم.

مربی امیدهای پرسپولیس ادامه داد: من در آلمان با شوماخر کار کرده‌ام، با کلن در دسته دوم آلمان بازی کردم. تمریناتم را کاملا به روز نگه می‌دارم و روی علمی بودن آنها وسواس دارم. آخرین فیلم‌های آموزشی و مقالات را دریافت می‌کنم. دوست دارم آنها را در اختیار دیگران هم بگذارم. مربیان دیگر می توانند با خودم تماس بگیرند یا از طریق باشگاه پرسپولیس موضوع را پیگیری کنند.

وی افزود: مربیگری دروازه بانی نباید کار رفع تکلیفی محسوب شود، چون اهمیت فوق العاده‌ای دارد. متاسفانه می بینم گاهی تمریناتی به دروازه‌بان‌ها داده می‌شود که به ظاهر خوب است اما چند سال دیگر مشکلات مفصلی و دیسک کمر بوجود می آورد.

وی سپس درباره امیر عابدزاده تصریح کرد: احمدرضا دوست صمیمی من است. با من تماس گرفت و درباره امیر با هم صحبت کردیم. احمدرضا بزرگ این فوتبال است و آرزو دارم پسرش گلر خوبی باشد اما او باید خیلی خوب کار کند و زحمت زیادی بکشد. فقط اگر مثل پدرش سختکوش باشد، به هدفش می رسد. او استعدادش را دارد.

سلطانی سپس درباره عملکرد دروازه‌بان‌های پرسپولیس خاطر نشان کرد: نیلسون ویژگی‌های خوبی دارد، دستش چسب خوبی دارد. البته او روی گل دوم سپاهان می‌توانست بهتر عمل کند. برای او آرزوی موفقیت دارم. البته اعتقاد ویژه هم نسبت به شهاب گردان دارم. یادم می‌آید روزگاری که بازی می‌کردم ناصر حجازی می‌گفت خدا تو را برای دروازه‌بانی خلق کرده و من هم این را به گردان می‌گویم. سیستم بدن او برای دروازه‌بانی است. البته باید خودش را از نظر روحی تقویت کند. حق او است که گلر تیم ملی باشد و گلر یک تیم ملی هم خواهد شد. حتی می‌توانم بگویم حد او خیلی بالاتر از این حرف ها است.

وی در ادامه با اشاره به نتایج تیم پرسپولیس گفت: تیم ما نتیجه می‌گیرد. من براساس آن نظر سنجی که برنامه 90 گذاشت، قول می‌دهم که پرسپولیس جزو 6 تیم اول است. باید صبر کرد. ما به نتایج بهتری دست پیدا می‌کنیم.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر