کد خبر: 8693 A

نذر کردم به جمکران بروم؛

نذر کرده بودم اگر به تیم ملی دعوت شوم به جمکران بروم/اگر می‌خواستم رسانه‌ها را تحریم کنم سایت راه نمی‌انداختم.

مدافع تیم استقلال تهران بعد از پیروزی مقابل صبای قم گفت:‌ دو تیم بازی خوبی را ارائه کردند و خوشحالم در این بین ما توانستیم 3 امتیاز را بگیریم.

امیرحسین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: جای خوشحالی است که در این بازی بسیار حساس که هر دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند، توانستیم پیروز میدان باشیم و حالا در جمع تیم‌های صدر جدولی هستیم و می‌توانیم در مسابقات آینده با روحیه بهتری به میدان برویم.

مدافع تیم استقلال در پاسخ به این سوال که چرا فقط بعد از کسب پیروزی‌ با خبرنگاران مصاحبه می‌کنید؟ گفت: نه، به هیچ‌وجه اینطور نیست. رسانه فرزند ملی ایران است. همیشه تاکید کردم ورزش بدون رسانه معنی ندارد، خصوصا ورزش فوتبال. من خودم سایت دارم، اگر می‌خواستم رسانه‌ها را تحریم کنم دیگر سایت راه نمی‌انداختم. اگر 2 هفته پیش هم مصاحبه نکردم به دلیل این بود که باید سریع ورزشگاه را ترک می‌کردم تا به یک کار شخصی‌ام برسم.

صادقی در خصوص اینکه کی‌روش نامش را در بین ملی پوشان دعوت شده قرار داده، اظهار داشت: من از این موضوع اطلاعی نداشتم و الان می‌شنوم، اما نذر کرده بودم اگر به تیم ملی دعوت شوم به جمکران بروم. خود من در مقطعی همراه تیم ملی در جام جهانی 2006 بودم، اما بعد از آن شاید به دلیل کم کاری‌های خودم و تغییرات تیم‌هایی که داشتم باعث شد تیم ملی را از دست بدهم اما این بار هدفم این است که حضور در تیم ملی تداوم داشته باشد.

فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر