کد خبر: 94631 A

جو پدیده کاملا لیگ برتری است؛

خیلی چیزها دارم از اکبر آقا یاد می گیرم. البته الان دوران بدنسازی است اما میثاقیان به ما انگیزه می دهد و خیلی تلاش می کند تا تیم به لیگ برتر بیاید.

هافبک تیم فوتبال پدیده شاندیز مشهد گفت: جو تیم ما کاملا لیگ برتری است و از همین الان برای صعود به لیگ بتر تمرین می‌کنیم.

محمدحسین مهرآزما در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فکر می‌کنم در شرایطی تمرین می‌کنیم که جو تیم ما کاملا لیگ برتری است و از همین الان بچه‌ها با انگیزه‌ای بالا و برای صعود به لیگ برتر تمرین می‌کنند. امکانات و شرایط خوبی داریم و هم مردم مشهد هم خیلی خوب ما را پذیرفته‌اند و هم از لحاظ جو شرایط خیلی خوبی بر تیم ما حاکم است.

وی در مورد کار اکبر میثاقیان گفت: خیلی چیزها دارم از اکبر آقا یاد می‌گیرم. البته الان دوران بدنسازی است اما میثاقیان به ما انگیزه می‌دهد و خیلی تلاش می‌کند تا تیم به لیگ برتر بیاید. اکبر آقا هنوز به بچه‌ها شوک نداده اما در کارش خیلی جدی است.

مهرآزما در پایان گفت: هدفم این است که به پدیده شاندیز کمک کنم تا به لیگ برتر بیاید. شهر مشهد حقش است یک تیم لیگ برتری خوب داشته باشد و می‌خواهم به این تیم کمک کنم تا موفق شود و مثل نفت تهران خانه خودم شود. انگیزه خیلی بالایی دارم و انگار دوباره دارم فوتبالم را شروع می‌کنم و می‌خواهم با تمام توان در خدمت پدیده شاندیز باشم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر