کد خبر: 951 A

اتفاقات کنونی فوتبال برای ما رویا بود

اعتقاد دارم داربی با سایر بازی‌ها فرق می‌کند. نمی‌دانم چرا و چطور؟ اما به دلم افتاده رسپولیس برنده داربی است.

ایلنا: مهاجم سابق پرسپولیس گفت: نتایج تیم تا اینجا خوب نبوده و همه ما نگران هستیم ولی من می‌گویم پرسپولیس داربی را می‌برد.

به گزارش ایلنا، فرشاد پیوس اظهارداشت: این اتفاقاتی که الان در فوتبال می‌افتد برای ما خواب و رویا بود. الان باشگاه خدماتی به بازیکنان می‌دهد که ما خوابش را هم نمی‌دیدیم ولی نتایجی رقم خورده که اصلا فکرش را نمی‌کردیم. با این وجود من اعتقاد دارم پرسپولیس داربی را می‌برد، چون پتانسیلش را دارد.

وی تصریح کرد: من نمی‌توانم به غیر از پیروزی در داربی فکر کنم اما جدای از احساسم، اعتقاد دارم داربی با سایر بازی‌ها فرق می‌کند. نمی‌دانم چرا و چطور؟ اما به دلم افتاده رسپولیس برنده داربی است. گذشته از این، فکر می‌کنم بچه‌های تیم هم نمی‌توانند به غیر از این فکر کنند.

پیوس ادامه داد: پرسپولیس هم بازیکنان جوان دارد که جویای نام هستند و با انگیزه‌ای که دارند می‌توانند با سر نترس بازی کنند و هم بازیکنان با تجربه‌ای دارد که میدان‌های مختلفی دیده‌اند و هر یک می‌تواند تیمی را جمع کند. الان همه این نفرات در یک تیم جمع شده‌اند، همه جور امکانات هم در اختیار آن‌ها قرار دارد و من فکر می‌کنم این بازی بهترین فرصت است تا با پیروزی در آن، در مسیری قرار بگیرند که دیگر این روز‌ها را به یاد نیاورند.

آقای گل سابق لیگ ایران در پایان گفت: زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم، بچه‌ها با هزار و یک مشکل در ورزشگاه حاضر می‌شدند، با این وجود وقتی پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کردیم همه چیز را از یاد می‌بردیم و با روحیه کامل بازی می‌کردیم. بازیکنان پرسپولیس باید خودشان را باور کنند و اصلا نباید به اینکه مشکلی دارند فکر کنند چون هیچ مشکلی در کار نیست.

فوتبال ایران دربی سرخابی شهرآورد دربی هفتاد و پنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر