کد خبر: 9910 A

اسماعیل حسن‌زاده:

مطئمنا با استفاده از تجربیات اعضا، جدیدترین آئین نامه کمیته انضباطی را در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال که آبان‌ماه برگزار می‌شود ارائه خواهیم کرد.

رئیس کمیته انضباطی گفت: در نشستی که با حضور مسئولین انضباطی استان‌ها برگزار شد درخصوص ساختار و تشکیلات منجسم کمیته انضباطی استان‌ها و شهرستان‌ها، طرح مکانیزه کردن پرونده‌های کمیته‌های انضباطی با انجام بهترین شکل ممکن، تقویت نظارت انضباطی و حضور ناظرین در لیگ‌های دسته یک، دو و سوم و تعیین بانک اطلاعاتی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

به گزارش ایلنا، اسماعیل حسن‌زاده با بیان این مطلب اظهارکرد: در این نشست برخی از مسئولین نظرات خود را درخصوص برخی از بندهای آئین‌نامه اعلام کردند مطئمنا با استفاده از تجربیات اعضا، جدیدترین آئین نامه کمیته انضباطی را در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال که آبان‌ماه برگزار می‌شود ارائه خواهیم کرد.

حسن زاده در ادامه افزود: درخصوص کیفیت آرا قضایی که مستند و محکم‌تر باشد نیز با مسئولین کمیته‌های انضباطی استان‌ها به بحث و بررسی پرداختیم و در مورد بدهکاری‌ها و احکامی که شهرستان‌ها و استان‌ها در خصوص تیم‌هایی که در دسته‌جات حضور دارند نیز مطالبی را مطرح کردیم.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: مسئولین کمیته انضباطی استان‌ها اعتراض خود را به فیلم اهانت‌آمیز علیه پیامبر اسلام(ص) اعلام کردند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسماعیل حسن‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر