کد خبر: 9927 A

نامه نبی به سید هادی آیت‌الهی؛

این مسابقات فقط باید در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود. ضمنا فدراسیون فوتبال، مسئولیت عواقب ناشی از این موضوع را متوجه آن هیات و باشگاه می‌داند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به رئیس هیات فوتبال استان فارس، تاکید کرد ورزشگاه اختصاصی برق شیراز به هیچ عنوان صلاحیت برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول کشور را ندارد.

به گزارش ایلنا، در نامه مهدی محمدی نبی به سید هادی آیت اللهی آمده است: به آگاهی می رساند با توجه به حساسیت های بالای رقابتهای لیگ دسته اول کشور در فصل 91-92 و همچنین به منظور بالا بردن سطح فنی و همچنین ارتقای کیفی این دسته از مسابقات، منابع سخت افزاری باشگاهها و ورزشگاههای محل مسابقات مورد توجه سازمان لیگ آزادگان بوده، لذا عطف به نامه رسیده به فدراسیون از طرف آن هیات، مبنی بر معرفی ورزشگاه شهید دستغیب جهت برگزاری مسابقات باشگاه برق شیراز، این سازمان اذعان می دارد با توجه به گزارش نماینده محترم فدراسیون در بازی اخیر برق شیراز و شهرداری یاسوج، در ورزشگاه اختصاصی برق شیراز، این ورزشگاه به هیچ عنوان صلاحیت برگزاری مسابقات لیگ دسته اول کشور را ندارد. البته لازم به ذکر است که در تغییر محل مسابقه اخیر هیچ ابلاغی از سوی فدراسیون فوتبال ارسال نشده بود.

بنابراین با توجه به مکاتبات گذشته آن هیات و باشگاه برق شیراز، این مسابقات فقط باید در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود. ضمنا فدراسیون فوتبال، مسئولیت عواقب ناشی از این موضوع را متوجه آن هیات و باشگاه می داند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر