کد خبر: 99735 A

میزبان جام‌جهانی فوتبال ساحلی در تهران؛

تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا که در سال 2011 میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی بود، بامداد فردا برای انجام دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به تهران می‌آید.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا که در سال 2011 میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی بود، بامداد فردا برای انجام دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به تهران می‌آید.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در روزهای پنجم و ششم شهریورماه میزبان تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیاست. این تیم بامداد فردا وارد تهران می شود و پس از استراحت، فردا بعدازظهر میهمان تیم ملی ایران است.

تیم ملی ایتالیا بامداد سه شنبه 5 شهریور ماه راس ساعت 4:00 وارد ایران می شود. این تیم دو روز در ایران خواهد بود و پس از برگزاری دو بازی روز هفتم شهریور ماه تهران را ترک می کنند. ایتالیا که از تیم های قدرتمند ومطرح اروپاست در سال 2011 میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی بود و اتفاقا با ایران همگروه بود که بازی در وقت معمول و اضافه به تساوی رسید اما در ضربات پنالتی ایران مغلوب ایتالیا شد. تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا در سال 2008 به مقام دوم جهان رسیده و در سال 2005 عنوان پنجم را کسب کرده است. ایران در گروه سوم با تیم های برزیل، سنگال و اوکراین همگروه شده است.

در هر حال ایتالیا برای انجام دو دیدار دوستانه به تهران می آید و در ساعت 18 روزهای سه شنبه 5 و چهارشنبه 6 شهریور(فردا و پس فردا) در ورزشگاه تختی میهمان ایران خواهد بود.این دو بازی پس از پایان دارای کنفرانس مطبوعاتی خواهد بود.

دیدار با ایتالیا در زمین ساحلی ورزشگاه تختی که یکی از بهترین زمین های ساحلی کشور است انجام خواهد گرفت.این حریف به منظور آمادگی تیم ملی ایران در جام جهانی ساحلی تاهیتی یک حریف تدارکاتی بسیار مناسب به نظر می رسد و هدف از رویارویی با این تیم، مدلسازی دیدار مقابل اوکراین و دیگر حریفان اروپایی است که ممکن است ایران با آنها بازی کند.

جام جهانی فوتبال ساحلی از 27 شهریور در تاهیتی آغاز خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر