کد خبر: 2282 A

نامه کمیته فوتبال ساحلی به هیات‌های استانی؛

کلیه استانداردهای ورزشگاه‌ها در تاریخ 12تیرماه 91 به استان‌ها اعلام شده و باید رعایت شود.

کمیته فوتبال ساحلی در نامه‌ای به هیات‌های فوتبال استانی اعلام کرد تا 14 شهریورماه ورزشگاه محل رقابت‌های دسته یک فوتبال ساحلی را به کمیته فوتبال ساحلی اعلام کنند.

به گزارش ایلنا، در این نامه آمده است:« پیرو دستورالعمل برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته یک فوتبال ساحلی فصل 92-91 که مورخ 1 /5 /91 که به هیات‌های استانی ارسال شده، هیات‌های فوتبال استانی علاوه بر تایید برگزاری مسابقات در آن استان برای حضور در دسته یک، ورزشگاه محل برگزاری مسابقات را تا تاریخ 14 شهریور 91 به کمیته فوتبال ساحلی و فدراسیون فوتبال ارسال کنند.

بدیهی است کلیه استانداردهای ورزشگاه‌ها در تاریخ 12تیرماه 91 به استان‌ها اعلام شده و  باید رعایت شود. در صورت عدم بازدید از سوی فدراسیون، نماینده کمیته فوتبال ساحلی از ورزشگاه‌ها بازدید خواهد کرد و در صورت رعایت استانداردها در ورزشگاه آن تیم مجوز برگزاری مسابقات از سوی کمیته فوتبال ساحلی صادر خواهد شد.

اسامی باشگاه‌های دسته یک فوتبال ساحلی کشور به شرح زیر است:

شهدای چلیچه چهارمحال، سایپا البرز، شاهین خرم‌آباد، کوثر اردکان یزد، شباب کرمانشاه، صدر شیمی یزد، سامانه پایانه‌های همدان، کوثر قلب شیراز، شهید جهان نژادیان آبادان.

البته باشگاه موج گناوه بوشهر به دلیل خرید امتیاز تیم لیگ برتر نمی‌تواند در مسابقات دسته یک شرکت کند و تنها می‌تواند امتیاز تیم خود را به تیم دیگری واگذار کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر