کد خبر: 84604 A

كمیته اتحادیه تكواندوی آسیا تصویب کرد؛

نشست اعضای شورا و مجمع عمومی اتحادیه تكواندوی آسیا همزمان با برگزاری رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا برگزار شد.

نشست اعضای شورا و مجمع عمومی اتحادیه تكواندوی آسیا همزمان با برگزاری رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، هفتمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در بخش کیوروگی از چهارشنبه 31 خرداد الی 3 تیرماه و دومین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا 30 خرداد، در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کشور اندونزی و در شهر جارکاتا برگزار شد.

همزمان با برگزاری این مسابقات نشست اعضای شورا و مجمع عمومی اتحادیه تكواندو آسیا،‌ با حضور سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون برگزار شد. در این نشست و بنا بر پیشنهاد فدراسیون تكواندوی كشورمان،‌ میزبانی چهارمین دوره رقابت‌های جام باشگاه های آسیا به ایران تعلق گرفت.

ازبكستان نیز به عنوان میزبان بیست و یكمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا بزرگسالان در سال 2014 معرفی شد. همچنین در این نشست از هوگوهای kp&p رونمایی و در حضور اعضا شورای اتحادیه تكواندوی آسیا،‌ مورد ارزیابی و آزمایش قرار گرفت.

تیم ملی پومسه نوجوانان کشورمان با کسب 4 مدال طلا و یک نقره، مقام قهرمانی رده بندی تیمی دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا را به خود اختصاص داد.

همچنین تیم ملی تكواندوی نوجوانان نیز درهفتمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا موفق به كسب 12 مدال رنگارنگ (3مدال طلا،‌ 5 نقره و 4 برنز) و عنوان نایب قهرمانی مسابقات در بخش پسران شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر