کد خبر: 22710 A

فرجی خبر داد:

مطمئناً همان نگاهی که در بخش آقایان داریم برای بانوان نیز تمام امکانات را فراهم می کنیم تا بتوانند در مسابقات قهرمانی جهان برای ورزش ایران اسلامی افتخار آفرینی کنند.

فدراسیون جهانی با حضور بانوان کاراته با حفظ حجاب در مسابقات جهانی موافقت کرد

به گزارش ایلنا، محمد صادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته در همین ارتباط گفت: در جلسه ای که در همین خصوص برگزار شد سرانجام پی گیری های به عمل آمده موجب شد تا موافقت مسئولین فدراسیون جهانی با حضور بانوان محجبه اسلامی در رقابتهای جهانی جلب شود.

وی افزود: المپیوس، دبیرکل فدراسیون جهانی اعلام کرد طی یک ماه آینده با ارسال نامه ای به تمام فدراسیون ها این موضوع اعلام خواهد شد تا از سال 2013 بانوان اسلامی نیز بتوانند در رقابتهای جهانی شرکت کنند.

فرجی گفت: در یک سال گذشته و در جریان رقابتهای جام باشگاه‌های جهان با صحبت هایی که با رئیس و دبیر کل فدراسیون جهانی انجام شد و نیز پی گیری های کمیته ملی المپیک کشورمان و مکاتبات وزارت ورزش و جوانان موفق به دریافت مجوز حضور بانوان در مسابقات جهانی شدیم.

وی ادامه داد: مطمئناً همان نگاهی که در بخش آقایان داریم برای بانوان نیز تمام امکانات را فراهم می کنیم تا بتوانند در مسابقات قهرمانی جهان برای ورزش ایران اسلامی افتخار آفرینی کنند.

رییس فدراسیون کاراته در خاتمه گفت: امیدوارم با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که بانوان ما دارند با این موفقیت که به دست آمده تمرینات را با جدیت بیشتری برای حضور در مسابقات جهانی ادامه دهند و شاهد باشیم که بانوان ما هم در کنار مردان افتخار آفرینی می‌کنند. جا دارد این موفقیت را به جامعه ورزش تبریک بگویم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر