کد خبر: 2768 A

سرمربی تیم ملی جودوی بانوان:

ما زمان کمی تا شروع مسابقات داریم، اردوها با تأخیر آغاز شد و تنها 2 مرحله اردو تا آغاز مسابقات خواهیم داشت. در این اردوها سعی می کنیم ضعف های تكنیكی و تاكتیكی بازیكنان را برطرف كنیم.

سرمربی تیم ملی جودو بانوان گفت: با ترکیبی کامل از جوانان و نوجوانان در رقابتهای قهرمانی آسیا شرکت خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، مریم بهاروند ضمن بیان مطلب فوق افزود: 16 جوان و 14 نوجوان (از هر وزن 2 نفر) در اردوی آمادگی حضور دارند، که نفرات اول به مسابقات چین تایپه اعزام خواهند شد.

وی افزود: جودوکاران تا زمان اعزام دو مرحله اردو را پشت سر خواهند گذاشت، اولین دوره تمرینات تیم ملی از روز 2 شهریورماه آغاز شد و تا 14 شهریور ماه ادامه دارد و مرحله دوم به فاصله 4-3 روز از پایان مرحله اول برگزار خواهد شد. روزانه دو نوبت تمرین در دستور کار قرار دارد که اردونشینان صبح و عصر به تمرینات هوازی و بدنسازی و جودو خواهند پرداخت.

سرمربی تیم ملی جودو بانوان با بیان اینکه این مرحله از اردو در خرم آباد برگزار می شود، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط بسیار خوب است، جودوکاران نیز از شرایط آب و هوا و سالن تمرینات و خوابگاه راضی هستند. میراسماعیلی مدیر تیم‌های ملی نیز برای بازدید از شرایط اردو به خرم آباد خواهد آمد. برای مرحله دوم هم چند شهرستان خواستار میزبانی شده اند که با بررسی شرایط یکی از شهرستانها را انتخاب خواهیم کرد.

بهاروند در پایان درخصوص میزان آمادگی بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خاطرنشان ساخت: ما زمان کمی تا شروع مسابقات داریم، اردوها با تأخیر آغاز شد و تنها 2 مرحله اردو تا آغاز مسابقات خواهیم داشت. در این اردوها سعی می کنیم ضعف های تكنیكی و تاكتیكی بازیكنان را برطرف كنیم، تمام جودوکارانمان نیز با انگیزه به تمرینات می پردازند و امیدواریم به لطف خدا و با تلاش بانوان جودوکار در رقابت های قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال شویم.

ورزش بانوان مریم بهاروند جودو بانوان میراسماعیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر