کد خبر: 29930 A

تنها بانوی هوگوپوش روسیه:

در ششمین دوره از رقابت‌های بین المللی تكواندوی جام فجر،‌ در وزن 62- كیلوگرم با برترین هوگوپوشان سطح جهان به رقابت خواهم پرداخت

بانوی تكواندوكار تیم ملی روسیه گفت: نخستین تجربه حضورم در ایران را در ششمین دوره رقابت‌های بین المللی تكواندوی جام فجر كسب خواهم كرد.

به گزارش ایلنا، آنتونینا ساورن با بیان این مطلب افزود: در حالی به عنوان تنها بانوی هوگوپوش روسیه در ششمین دوره رقابت‌های بین المللی تكواندو جام فجر‌،‌ شركت می‌كنم كه برای نخستین بار تجربه حضور در این مسابقات را كسب خواهم كرد.

ساورن درباره وزن رقابتی خود در این دوره از مسابقات بیان كرد: در ششمین دوره از رقابت‌های بین المللی تكواندوی جام فجر،‌ در وزن 62- كیلوگرم با برترین هوگوپوشان سطح جهان به رقابت خواهم پرداخت كه امیدوارم با توجه به برگزاری تمرینات فشرده،‌ نتیجه‌ای قابل قبول را به دست آورم.

وی درباره سطح برگزاری این مسابقات بیان كرد: با توجه به سابقه میزبانی ایران در برگزاری این رویداد مهم بین المللی و حضور قدرتمندترین تیم‌های تكواندوی سطح جهان در این مسابقات،‌ باید در ششمین دوره جام فجر نیز شاهد برگزاری رقابتی جذاب و تنگاتنگ از تمامی تیم‌های شركت كننده باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر