کد خبر: 40365 A

لیگ برتر والیبال بانوان؛

هفته پنجم و پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان روز پنج شنبه 5 دی‌ماه با حضور 6 تیم انجام می‌شود.

هفته پنچم از دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان پنج شنبه 5 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، هفته پنجم و پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان روز پنج شنبه 5 دی ماه با حضور 6 تیم انجام می‌شود. در این هفته که شهرهای تهران و اصفهان میزبان مسابقات هستند رده بندی تیم‌ها در پایان دور رفت مشخص می‌شود تا آنها برا ی شروع دور برگشت مسابقات که از تاریخ 19 بهمن آغاز می شود خود را آماده کنند.

در مسابقات این هفته یک بازی مهم و دیدنی انجام می شود که در آن گاز تهران از گیتی پسند میزبانی می‌کنند. در این بازی که دوئل تیم‌های مدعی محسوب می‌شود هر دو تیم برای پیروزی به میدان می‌آیند تا بتوانند رده خود در پایان دور رفت را بهبود بخشند.

در این میان شرایط تیم گیتی پسند که هم اکنون با 12 امتیاز در رده اول قرار دارد بهتر از سایر تیم‌ها است چراکه شاگردان راحله آرا با اختلاف خوبی نسبت به سایر مدعیان در صدر قرار دارند و با آرامش بیشتری دوررفت را به پایان می‌برند. در طرف مقابل هم گاز تهران با هدایت سیما صدیقی که تنها مقابل ذوب‌آهن دیگر مدعی این فصل بازی خود را واگذار کرده و با 9 امتیاز در رده سوم قرار دارد برای صعود در جدول به پیروزی مقابل صدرنشینان فکر می‌کند و باید منتظر بود و دید که کدام تیم پیروز میدان خواهد شد.

در ادامه در اصفهان تیم ذوب‌آهن میزبان تیم میزان خراسان است. در این بازی شاگردان فریبا صادقی برای حفظ رده دومی خود در جدول رده بندی پا به میدان می‌گذارند تا دور رفت را با نتیجه‌ای خوب تمام کنند. این تیم هم اکنون با 9 امتیاز و به علت معدل ست بهتر نسبت به گاز تهران در رده دوم است و برای افزایش شمار امتیازات خود برای این بازی برنامه ای ویژه دارد.

همچنین میزان خراسان که تنها با 2 امتیاز در رده پنجم قرار دارد هم تلاش می‌کند تا بتواند دومین برد این فصل خود را کسب کند اما کار شاگردان داوطلب در این روز بسیار سخت خواهد بود.

در آخرین بازی این روز هم متین وارنا در تهران میزبان ستاره‌های پارس خواهد بود. هر دو تیم که در بازی قبلی خود مقابل حریفان شکست خورده و امتیاز بازی را از دست داده بودند برای جبران امتیاز از دست رفته مقابل هم صف آرایی می کنند.

شاگردان خزانی در تیم متین وارنا با 3 امتیاز در رده چهارم قرار دارند و عیدی و شاگردانش در تیم ستاره های پارس با وجود اینکه تنها با یک امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارند، اما انگیزه زیادی برای پیروزی در این دیدار دارند.

برنامه کلی مسابقات به شرح زیر است:
گاز تهران – گیتی پسند، ساعت 14
ذوب آهن اصفهان – میزان خراسان، ساعت 15
متین وارنا – ستاره های پارس، ساعت 16

 

ایلنا لیگ برتر والیبال بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر