کد خبر: 43206 A

سال آینده هم در لیگ شرکت می‌کنیم؛

با توجه به اینکه تیم‌ها برای شرکت در لیگ هزینه زیادی را متحمل می‌شوند، برای بالا رفتن انگیزه و نیز افزایش تعداد تیم‌ها بهتر است کاپ چهارمی هم به تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی اهدا شود.

سرمربی تیم کاراته علمدار کربلا پس از نایب قهرمان تیمش در سوپر لیگ بانوان گفت: با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در سوپر لیگ، با تلاش ورزشکاران و کادر فنی به مقام نایب قهرمانی دست یافتیم.

به گزارش ایلنا، عصمت السادات حسینی با بیان این مطلب گفت: تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، فولاد مبارکه سپاهان و تلوان گیلان تیم‌های خوب این دوره بودند که عملکرد موفقی در لیگ امسال داشتند.

وی افزود: در هفته پایانی بازی مقابل تیم دانشگاه آزاد را به دلیل حضور اکثر ملی‌پوشان در این تیم واگذار کردیم و بازی با تلوان گیلان را هم چندان جدی نگرفتیم اما با پیروزی کاتاروهایمان موفق شدیم از سد این تیم عبور کنیم.

حسینی درخصوص داوری مسابقات این دوره گفت: گمان می‌برم امسال داوری‌ها ضعف داشت و در مجموع قضاوت‌های خوبی را شاهد نبودیم شاید دلیل عمده آن نداشتن مسئول برای کمیته داوران در بخش بانوان باشد که به صورت شورای داوری اداره می شود.

وی ضمن تشکر از مسئولین برگزاری لیگ گفت: با توجه به اینکه امتحانات دانشگاه‌ها تازه به پایان رسیده بود و ما فرصت اندکی برای انجام تمرینات آماده‌سازی داشتیم باید هفته پایانی لیگ در زمانی دیرتر برگزار می‌شد اما در مجموع برخورد مناسب مسئولین سازمان لیگ باعث دلگرمی تیم‌ها شده بود.

وی گفت: با توجه به اینکه تیم‌ها برای شرکت در لیگ هزینه زیادی را متحمل می‌شوند، برای بالا رفتن انگیزه و نیز افزایش تعداد تیم‌ها بهتر است کاپ چهارمی هم به تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی اهدا شود.

حسینی گفت: در نظر داریم برای سال آینده هم در لیگ شرکت کنیم ضمن اینکه کاراته‌کاهایی که از نظر اخلاقی و فنی جزء بهترین نفرات باشند را جذب خواهیم کرد.

تیم کاراته علمدار کربلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر