کد خبر: 47191 A

الهه منصوریان:

مطمئن بودیم با توجه به برنامه هایی که داشتیم قهرمانی را از این تیم پرقدرت بگیریم و در این راه 2 سال مداوم کار پرتلاش کردیم.

سرمربی تیم فولاد ماهان سپاهان گفت: ما برای قهرمانی در لیگ ووشوی بانوان و گرفتن سبقت از گاز مازندران 2 سال مداوم کار کردیم و خوشبختانه به هدف خود رسیدیم.

به گزارش ایلنا، الهه منصوریان با بیان این مطلب افزود: ما سال گذشته بعد از شکست از گاز مازندران به مقام دوم لیگ رسیدیم ولی مطمئن بودیم با توجه به برنامه هایی که داشتیم قهرمانی را از این تیم پرقدرت بگیریم و در این راه 2 سال مداوم کار پرتلاش کردیم.

وی نقش بازیکنان کلیدی و مدال آور را در قهرمانی تیم فولاد ماهان بسیار موثر خواند و اظهار داشت:آوردن شهربانو منصوریان از گاز مازندران و نقش موثر این قهرمان جهان و آسیا به عنوان کاپیتان تیم بسیار در هدایت و رهبری تیم به ما کمک کرد،از طرفی حضور صدیقه دریایی دارنده مدال طلای آسیا در ویتنام و مریم هاشمی قهرمان جهان در سال 2011 عیار تیم ما را بالا برد.

عضو تیم ملی ووشوی کشورمان تاکید کرد:ما در تالو هم بازیکنان جوان و آینده داری داشتیم مثل هانیه رجبی دارنده مدال برنز آسیا و نفر سوم جوانان جهان، فرزانه ابراهیم پورو سمیه میرزایی که البته به این جمع باید تالوکار باتجربه ای همچون سمیه میرانی را هم اضافه کرد.

منصوریان درباره کیفیت و کمیت پنجمین دوره لیگ ووشوی بانوان گفت:به لحاظ کمی در لیگ امسال تعداد حضور تیمها قابل توجه بود و از بعد کیفی هم تیمها به شرایط خوبی رسیده بودند و تقسیم شدن ملی پوشان و عنوان داران در همه تیمها وزن اکثر آنها را بالا برده بود به خصوص تیمهای حاضر در نیمه نهایی که قدرت تقریبا یکسانی داشتند که لازم است به فدراسیون ووشو بابت راه اندازی این لیگ پویا و با برنامه تبریک بگویم.

وی در خصوص حمایتهای باشگاه فولاد ماهان سپاهان اظهار داشت:با حمایتهای آقای محمدرضا ساکت مدیر عامل و خانم پیرجمال معاون امور ورزش بانوان باشگاه تیم خوب و یکدستی را جمع و جور کرده ایم و برنامه های ویژه ای را برای آینده داریم و قرار است این تیم را به رقابتهای برون مرزی هم اعزام کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر