کد خبر: 49085 A

سرمربی تیم ملی تكواندوی بانوان:

نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان در بخش دختران را با اتمام رقابت‌های انتخابی برگزار خواهیم كرد

ندا زارع گفت: رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندوی نوجوانان دختر به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در خانه تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، ندا زارع با بیان این مطلب افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی بانوان در رده سنی نوجوانان به منظور حضور در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 65 هوگوپوش برتر از 15 استان کشور، روز جمعه یازدهم اسفند برگزار می‌شود.

وی درباره ملاک انتخاب هوگوپوشان شرکت کننده در این دروه از رقابت‌ها افزود: تکواندوکاران حاضر در این دیدارها از میان مقام‌آوران و منتخبین مسابقات قهرمانی کشور و رده‌بندی انفرادی لیگ جام "آینده‌سازان" انتخاب شده‌اند که برای کسب جواز حضور در تیم ملی، بر روی شیابچانگ خانه تکواندو به رقابت می‌پردازند.

زارع در ادامه افزود: با اتمام رقابت‌های انتخابی، از سوی کمیته فنی در هر وزن 3 هوگوپوش برتر به همراه نفرات منتخب به اولین اردوی تیم ملی نوجوانان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اندونزی دعوت خواهند شد.

سرمربی تیم ملی تكواندو در پایان خاطرنشان کرد: نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان در بخش دختران را با اتمام رقابت‌های انتخابی برگزار خواهیم كرد و امیدوارم با توجه به فرصت 4 ماهه تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا، با برگزاری اردوهای منظم و دقیق شاهد افزایش سطح آمادگی تکواندوکاران و کسب بهترین مقام در اندونزی باشیم.

تیم ملی تکواندوی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر