کد خبر: 69603 A

فریده شجاعی:

بیشتر از اینکه به فکر کسب نتیجه در این تورنمنت بین‌المللی باشیم، هدف ما کسب تجربه بیشتر و آمادگی بالا برای حضور در مسابقات کره جنوبی است

رئیس کمیته بانوان حضور تیم ملی فوتسال بانوان در روسیه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: حضور در روسیه بهترین بازی تدارکاتی و محک جدی برای بازیکنان است

به گزارش ایلنا، فریده شجاعی گفت: تیم ملی فوتسال بانوان یک پای ثابت این تورنمنت بین‌المللی است و در واقع کشور روسیه حساب جداگانه‌ای بر روی ایران باز کرده است. حضور در این تورنمنت بین المللی که با شرکت تیم های برتر جهان برگزار می شود، بهترین زمان ممکن است چراکه کادر فنی تیم ملی به مشکلات فنی بازیکنان و نقاط ضعف و قوت تیم پی می‌برند تا با آمادگی کامل در مسابقات داخل سالن آسیای کره‌جنوبی شرکت کنند.

وی در ادامه بیان کرد: بیشتر از اینکه به فکر کسب نتیجه در این تورنمنت بین‌المللی باشیم، هدف ما کسب تجربه بیشتر و آمادگی بالا برای حضور در مسابقات کره جنوبی است اما اگر در این تورنمنت عنوان خوبی هم کسب کنیم بد نیست چراکه معتقدم به روحیه بازیکنان کمک کرده و اعتماد به نفسشان را بالا می برد.

شجاعی در پایان از موفقیت کتایون خسرویار در کلاس مربیگری درجه A آسیا در مالزی خبر داد و گفت: برای اولین بار است در قسمت بانوان فردی مربیگری درجه A آسیا را کسب می‌کند. کتایون خسرویار این دوره را خوشبختانه با موفقیت پشت سر گذاشته و با نمایندگان چین، ژاپن، کره و کشورهای آسیا همدوره بوده که این امر می‌تواند برای تیم‌های ملی بانوان بسیار مثبت باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر