کد خبر: 74557 A

کاستا:

ما هیچ یک از حریفان خود را دست کم نمی‌گیریم. ابتدا باید از سد فیلیپین و بنگلادش بگذریم و سپس به مصاف تیم ملی تایلند برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در جلسه مطبوعاتی سرمربیان تیم‌های شرکت کننده در مرحله نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش، هلنا کاستا که به همراه فاطمه ارژنگی- کاپیتان تیم ملی ایران- در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده بود، گفت: تیم ملی ایران تمرینات مستمری را پشت سر گذاشته و دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های خوب برگزار کرده و اکنون آماده رقابت با تیم‌های همگروه خود است.

وی در ادامه درخصوص اینکه تیم تایلند حریف سرسخت ایران است، گفت: ما هیچ یک از حریفان خود را دست کم نمی‌گیریم. ابتدا باید از سد فیلیپین و بنگلادش بگذریم و سپس به مصاف تیم ملی تایلند برویم.

سرمربی تیم ملی بانوان در پاسخ به این سواال که فوتبال ایران در چه سطحی است، گفت: ایران با برگزاری رقابت‌های لیگ، بازیکنان خوبی دارد و از رده‌های پایه بر روی بازیکنان خود کار می‌کند.

کاستا در پایان گفت: تمامی تیم‌ها تلاش می‌کنند تا موفق باشند. ایران نیز از این قاعده جدا نیست و تمام تلاش خود را برای موفقیت به کار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر