کد خبر: 74693 A

شهرزاد مظفر:

حق تیم ما بود که بازی عقب بیفتد تا شاید این بازیکن برسد. وقتی همه اینها را کنار هم می‌گذاریم، اصلا به حس خوبی نمی‌رسیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: متاسفانه با جوسازی‌هایی که علیه من و پرسپولیس به راه انداخته‌اند، تصمیم‌گیری‌ها علیه ما شده و حتی وقتی گفتیم فرشته کریمی برای حضور در تیم ملی آماده نیست، کسی باور نکرد.

به گزارش ایلنا، شهرزاد مظفر افزود: به قدری علیه ما و پرسپولیس جو به راه انداخته‌اند که تصمیم‌گیری‌ها ناخودآگاه علیه ما می‌شود. ما الان برای مهمترین بازی فصل لیگ برتر یکی از بهترین بازیکنان خودمان و فوتسال را در اختیار نداریم، چون وقتی گفتیم فرشته کریمی آماده حضور در تیم ملی فوتبال بانوان نیست، کسی باور نکرد.

وی ادامه داد: همانطور که اطلاع دارید، خانم کریمی مصدومیت شدید داشت و با زحمت زیاد در حال رسیدن به مرز آمادگی بود. او چون در پرسپولیس و تیم ملی فوتسال زیر نظر خودم بود، کاملا احتیاط می‌کردیم. وقتی برای تیم ملی فوتبال بانوان انتخاب شد، مخالف بودم. این مخالفت از یک‌طرف به این دلیل بود که الان حضور همزمان بازیکنان در فوتسال و فوتبال به خاطر تداخل برنامه‌ها و زیاد شدن فشار روی بازیکنان می‌تواند مشکل‌ساز شود. جدا از این مساله، خانم کریمی هنوز به مرز آمادگی کامل نرسیده بود و احتمال مصدومیت وی می‌رفت و متاسفانه به خاطر سه جلسه تمرین او را از دست داده‌ایم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما به این بازیکن برای بازی با کره هم نیاز مبرمی داریم. از سوی دیگر بازی این هفته ما برابر تیم حفاری مهمترین بازی این فصل است که می‌تواند سرنوشت قهرمانی را مشخص کند. ما درخواست کردیم که حداقل بازی ما هم مثل سایر بازی‌ها به هشتم خرداد ماه موکول شود اما به ما گفتند بازیکن ما با تیم ملی اعزام نشده که بازی عقب بیفتد. در حالی که ما این بازیکن را به خاطر تیم ملی در اختیار نداریم. ضمن اینکه وضعیت او را هم گفته بودیم و توجه نشد. حالا حق تیم ما بود که بازی عقب بیفتد تا شاید این بازیکن برسد. وقتی همه اینها را کنار هم می‌گذاریم، اصلا به حس خوبی نمی‌رسیم.

مظفر تصریح کرد: نکته بحث برانگیز دیگر این است که الان در عمل، این هفته از رقابت‌ها هفتم و هشتم خرداد برگزار می‌شود و تنها بازی که سوم خرداد انجام می‌شود بازی ما با حفاری است که به درخواست آنها انجام خواهد شد. در واقع برگزاری زودهنگام این بازی نه تنها کمکی به لیگ نمی‌کند بلکه در عمل نظم لیگ را بر هم می‌ریزد چون این هفته رقابت‌ها در عمل هفتم خرداد شروع می‌شود ولی ما باید سوم خرداد بازی کنیم تا بازیکن مصدوم شده ما در تیم ملی فوتبال فرصت لازم را نداشته باشد.

وی در پایان افزود: با تمام این اوصاف ما تمام اقدامات را برای موفقیت در این بازی انجام داده‌ایم. خانم کریمی از دیروز تمرین سبکی را طبق نظر پزشک آغاز کرد و امیدواریم به بازی برسد، هر چند در فرم مطلوب هم نباشد. در این شرایط که همه چیز علیه پرسپولیس است، امیدواریم حداقل هواداران روز بازی ما را تنها نگذارند.

گفتنی است؛ بازی پرسپولیس برابر تیم حفاری روز جمعه سوم خرداد از ساعت 11 در سالن شهر بانو واقع در انتهای خیابان سی متری جی برگزار خواهد شد و بانوان سرخپوش در مکان دوم جدول در فاصله دو امتیازی صدر جدول تیم حفاری را تعقیب می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر