کد خبر: 85271 A

شعبانیان دعوت کرد؛

تیم ملی والیبال بانوان خود را برای حضور در هفدهمین دوره رقابت‌های آسیایی که شهریورماه در تایلند برگزاری می‌شود، آماده می‌کند.

سرمربی تیم ملی والیبال زنان کشورمان از 19 بازیکن برای حضور در پنجمین مرحله اردوی آمادگی این تیم دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال بانوان از 19 تیرماه در تهران آغاز خواهد شد و به مدت 11 روز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک ادامه خواهد داشت. میترا شعبانیان از 19 بازیکن برای حضور در این مرحله از اردو دعوت کرده است که اسامی آنان به قرار زیر است:

فرنوش شیخی، تهمینه درگزنی، نیلوفر رشیدی و زینب گیوه(استان تهران)، شکوفه صفری، فرانک بابلیان، شبنم علیخانی، ندا چملانیان، مائده برهانی، فرزانه مرادیان و فرزانه زارعی(استان اصفهان)، مینا روستا، پوران زارع، نگار کیانی و الهام فلاح (استان فارس)، مهتاب رحمانی (کرمانشاه)، مهسا کدخدا (خراسان رضوی)، مهسا صابری (گلستان) و نیلوفر ابراهیمی (مازندران).

میترا شعبانیان به عنوان سرمربی، فریبا صادقی (مربی)، سارا حاج انزهایی (مربی بدنساز)، مهرداد مهران پور (آنالیزور)، جواد مهرگان و مسعود شیرتری تیم ملی والیبال کشورمان را در این اردو همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال بانوان کشورمان خود را برای حضور در هفدهمین دوره رقابت‌های آسیایی که شهریورماه در تایلند برگزاری می‌شود، آماده می‌کند. ملی پوشان کشورمان با تیم های هند، فیلیپین و چین همگروه هستند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر