کد خبر: 86436 A

سرمربی تیم ملی بانوان کبدی:

تیم ملی کبدی بانوان ایران در نخستین حضورش در بازی‌های داخل سالن آسیا در کشور کره‌جنوبی موفق شد به مدال نقره مسابقات دست پیدا کند.

اعظم مقصودلو بعد از کسب مدال نقره بازی‌های داخل سالن آسیا گفت: هندی‌ها از نظر قدرت بدنی از ما بالاتر بودند، اما از نظر تکنیکی این گونه نبود.

به گزارش ایلنا، اعظم مقصودلو پس از کسب مدال نقره تیم ملی کبدی بانوان در چهارمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا گفت: بازیکنان برای اینکه اینجا برسند تمام توان خود را گذاشتند. ما می توانیم با بازی های تدارکاتی بیشتر در آینده به مدال طلا برسیم. برنامه و هدف بعدی ما بازی‌های آسیایی 2014 است که در نظر داریم پس از استراحتی کوتاه اردوها را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: پیش از این تمام تلاش ما شکست ژاپن و تایلند بود که به آن دست پیدا کردیم و اکنون می‌خواهیم هند را شکست دهیم. از بازیکنانم راضی هستم و تلاش می‌کنیم نقاط ضعف را برطرف کرده و به آرزویم که شکست هند است برسیم.

سرمربی تیم ملی کبدی بانوان درباره دیدار با هند در فینال، اظهار داشت: تمام تاکتیک‌هایی که خواستیم بازیکنان در زمین پیاده کردند، لحظاتی بازی را از دست دادیم، اما دوباره بازگشتیم. هندی‌ها از نظر قدرت بدنی از ما بالاتر بودند و تجربه بیشتری هم نسبت به ما داشتند و ما از نظر تکنیک بازی را نباختیم.

حرف های بانوان ملی پوش پس از کسب مدال نقره

بازیکنان تیم ملی کبدی سالنی بانوان کشورمان بعد کسب مدال نقره در مسابقات کره جنوبی در مصاحبه با رسانه ها کشورمان مطالبی را عنوان کردند که در زیر می خوانید:

سلیمه عبدالله بخش: هرچه در توان داشتیم گذاشتیم، بازی قبلی مقابل کره هم سخت بود. در این بازی نیز همه توان مان را گذاشتیم، اما آنها از نظر بدنی از ما قوی تر بودند. امیدوارم در بازی بعدی آنها را شکست دهیم.

فریبا ظریف‌دوست: سطح مسابقات بالا بود، ما هم زحمت زیادی کشیدیم و از همان ابتدا جنگنده بازی کردیم و باید بگویم برای طلا به میدان آمده بودیم.

مرضیه عشقی: خیلی جنگیدیم. این مدال نقره هم برای‌مان ارزشمند است. 6 ماه زحمت کشیدیم و تلاش کردیم و باید بگویم حق‌مان طلا بود.

سحر ایلات: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و با بدشانسی باختیم. البته هند تیم قدرتمندی است و سعی می کنیم در بازی های 2014 جبران کنیم.

هنگامه هورخانی: برای طلا آمده بودیم و زحمات زیادی هم کشیده بودیم، اما هند حریف قدری است.

صدیقه جعفری: بازی های این دوره خوب بود و تیم ها به ویژه کره، حریفان قدری بودند، آنها حتی با هندی ها تمرین داشتند که ما با اختلاف آنها را شکست دادیم.

سمیرا شعبانی: 8 ماه در اردو بودیم البته بدون بازی تدارکاتی. بازی تدارکاتی داشته باشیم می توانیم هند را هم شکست دهیم.

تیم ملی کبدی بانوان ایران در نخستین حضورش در بازی‌های داخل سالن آسیا در کشور کره‌جنوبی موفق شد به مدال نقره مسابقات دست پیدا کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر