کد خبر: 86486 A

دور مقدماتی این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای در 2 منطقه کشور از پنجم تا 13 شهریورماه برگزار خواهد شد که متولدین 11 دیماه سال 1376 به بعد اجازه حضور در این رقابت‌ها را دارند.

مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر کشور که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد در نیمه دوم شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، دور مقدماتی این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای در 2 منطقه کشور از پنجم تا 13 شهریورماه برگزار خواهد شد که متولدین 11 دیماه سال 1376 به بعد اجازه حضور در این رقابت‌ها را دارند.

تیم‌های علاقه‌مند به شرکت در این رقابت‌ها حداکثر تا 15 مردادماه فرصت ثبت نام دارند. هزینه ایاب و ذهاب و تغذیه بر عهده تیم‌ها خواهد بود و اسکان تیم ها به عهده میزبان رقابت‌ها است.

مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر کشورمان بر اساس آخرین قوانین فدراسیون بین‌المللی والیبال برگزار خواهد شد و مرحله نهایی آن نیز در یک منطقه به صورت دوره ای انجام می‌شود.

مسابقات دور مقدماتی در دو منطقه با حضور نمایندگان استان های زیر برگزار می شود:

منطقه یک: خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، قزوین، زنجان، تهران، قم، مرکزی و البرز

منطقه دو: همدان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد، کرمان، هرمزگان، بوشهر، زاهدان و سیستان و بلوچستان

هیات‌های که برای میزبانی آمادگی دارند حداکثر تا پایان تیرماه فرصت دارند درخواست خود را برای امور بانوان فدراسیون والیبال ارسال کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر