کد خبر: 91408 A

آذربایجانی‌ها ابتدا ما را دسته کم گرفتند؛

تیم ملی والیبال بانوان ایران پنج شنبه راهی باکو مرکز جمهوری آذربایجان شده تا ششمین اردوی آمادگی خود را در این کشور برپا کند.

سرمربی تیم ملی والیبال زنان کشورمان گفت: بازیکنان والیبال جمهوری آذربایجان از نظر فیزیک بدنی مشابه قزاق ها هستند که سطح فنی بازی آنان به مراتب بالاتر از انتظار است، در این بازی ها ارنج اصلی تیم را شناختم.

به گزارش ایلنا، میترا شعبانیان افزود: تیم ما تا کنون دو بازی با تیم ملی این کشور انجام داده است. دو بازی دیگر هم انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان ایران در آکادمی تمرین می کنند، تصریح کرد: امروز در سومین بازی به مصاف تیم ملی آذربایجان خواهیم رفت اما سطح آنان بالاست. تا کنون نتوانستیم یک ست از آنان بگیریم برای بازی امروز هم جابه حایی خواهیم داشت. البته اگر یک تیم دیگر بود خیلی بهتر بود. اما آذربایجانی ها خیلی راقب هستند که تیم ملی زنان آنان با ما بازی کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال زنان گفت: میانگین قد بازیکنان آذربایجان نسبت به ما بیشتر است. آنان در لیگ اروپا بازی می‌کنند. از برزیل و امریکا هم بازیکن دارند و لیگ خیلی خوبی دارند. در ضمن همه امکانات‌شان نیز در اختیاز تیم ملی بانوان است. تیم‌شان خیلی خوب است، آنها یک بازیکن کوبایی الاصل دارند.

وی با بیان اینکه آذربایجانی‌ها در ابتدا کمی ما را دسته کم گرفتند ولی وقتی دیدند پا به پای آنها بازی می‌کنیم، انگیزه شان بیشتر شد، گفت: حالا حتی علاقه‌مند هستند. سطح تیم آنها خیلی بالاست، اگر چه ما نتوانستیم از آنها ستی بگیریم، ولی چیزهای زیادی یاد گرفتیم و تجربه خوبی کسب کردیم. در حال حاضر ارنج اصلی تیم را شناخته ایم.

شعبانیان در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر چند بازیکن خود را به علت محدودیت، همراه نیاوردیم، افزود: آنان در تهران در حال تمرین هستند. وقتی برگشتیم جابجایی در نفرات تیم خواهیم داشت و تیم اصلی خود را می‌بندیم.

تیم ملی والیبال زنان ایران خود را برای حضور شایسته در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا که شهریورماه در تایلند برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

تیم ملی والیبال ایران پنج شنبه راهی باکو مرکز جمهوری آذربایجان شده تا ششمین اردوی آمادگی خود را در این کشور برپا کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر