کد خبر: 113 A

منابع سیاسی صهیونیستی تهدید کرده‌اند که اگر انتصاب‌های جدید در مصر با هماهنگی تل‌آویو صورت نگیرد، این رژیم مجبور خواهد شد برای جنگ علیه «تروریسم» در منطقه سینا و نابودی آن وارد عمل شود.

ایلنا: منابع سیاسی رژیم صهیونیستی تهدید کردند که اگر انتصاب‌های جدید در فرماندهی ارتش مصر با هماهنگی تل‌آویو صورت نگیرد، این رژیم برای مبارزه با آنچه «تروریسم» می‌نامد، وارد منطقه «سینا» خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام كرد كه موج تغییرات اخیر «محمد مرسی» رئیس‌جمهوری مصر در میان فرماندهان ارتش این كشور باعث تعجب و نگرانی مقام‌های صهیونیستی شده است.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به این که انتصاب‌های جدید می‌تواند هشدارهای بیشتری در روابط میان مصر و اسرائیل به همراه داشته باشد، تاکید کرد که منابع سیاسی صهیونیستی تهدید کرده‌اند که اگر این انتصاب‌ها با هماهنگی تل‌آویو صورت نگیرد، این رژیم مجبور خواهد شد برای جنگ علیه «تروریسم» در منطقه سینا و نابودی آن وارد عمل شود.

این شبکه همچنین اعلام کرد که تل آویو هنوز نمی‌داند عملیات اخیر منطقه سینا تا چه حد به جایگاه ارتش مصر ضربه زده است اما اخوان المسلمین اکنون اعتماد به نفس کافی برای اقدام علیه ارتش و سلب تمامی اختیاراتی که این نهاد نظامی در دوره قبل از پیروزی مرسی در انتخابات، برای دوره بعد از انتخابات برای خود در نظر گرفته بود، احساس می‌کند.

این شبکه تاکید کرد که تصمیم‌های اخیر مرسی سیلی محکمی به صورت آمریکا زد چرا که «سامی عنان» رئیس ستاد ارتش مصر مهره آمریکایی‌ها بود و مرسی از مدت‌ها قبل سعی در اتخاذ چنین تصمیمی را داشت.

شبکه 10 تلویزیون اسرائیل همچنین تاكید کرد که تحرک به سمت حکومت اسلامی در مصر به صورت تدریجی صورت گرفته است و این کشور در حال تبدیل شدن به یک کشور اسلامی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر