کد خبر: 16326 A

منابع امنیتی و پزشکی اعلام كردند كه هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی گروهی از مبارزان گردان‌های قسام را در جاده «صلاح‌الدین» هدف قرار دادند که در پی آن یكی از رزمندگان قسام به شهادت رسید و یک تن دیگر هم زخمی شد.

در جریان حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس كه امروز ـ یكشنبه ـ صورت گرفت، یکی از مبارزان گردان‌های شهید «عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به شهادت رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، منابع امنیتی و پزشکی اعلام كردند كه هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی گروهی از مبارزان گردان‌های قسام را در جاده «صلاح‌الدین» هدف قرار دادند که در پی آن یكی از رزمندگان قسام به شهادت رسید و یک تن دیگر هم زخمی شد.

اتاق عملیات قسام خبر شهادت القرا را تایید و اعلام کرد که مبارزان قسام در واکنش به این تجاوز چندین خودروی صهیونیستی را در جریان یورش به شرق خان یونس به رگبار بستند.

پیش از این نیز منابع محلی گزارش دادند که چندین خودروی نظامی صهیونیستی از جمله یک بولدوزر در میان پرواز هواپیماهای شناسایی اسرائیل به شرق شهرک «القراره» در استان خان یونس یورش برده و دست به تخریب اراضی فلسطینی زدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر