کد خبر: 42548 A

یکی از مسوولان ائتلاف جدید مخالفان سوری گفت که «معاذ الخطیب» رهبر ائتلاف جدید مخالفان سوری با «جو بایدن» معاون اول رئیس جمهوری آمریکا، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه و «اخضر ابراهیمی» فرستاده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در امور سوریه دیدار می‌کند.

مخالفان سوری اعلام کردند که نشستی چهارجانبه با حضور مسوولان برجسته آمریکایی، روسیه، سازمان ملل و مخالفان سوری در شهر «مونیخ» آلمان برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، یکی از مسوولان ائتلاف جدید مخالفان سوری گفت که «معاذ الخطیب» رهبر ائتلاف جدید مخالفان سوری با «جو بایدن» معاون اول رئیس جمهوری آمریکا، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه و «اخضر ابراهیمی» فرستاده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در امور سوریه در مونیخ دیدار می‌کند.
این مسوول افزود که نشست چهارجانبه در حاشیه کنفرانس امنیت و همکاری اروپا و برای بررسی دولت انتقالی در سوریه برگزار می‌شود.
بنا بر این گزارش، نشست چهارجانبه مخالفان سوری، آمریکا، روسیه و سازمان ملل پس از آن برگزار می‌شود که الخطیب از پیش شرط کناره گیری «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه برای آغاز مذاکرات با دولت سوریه چشم پوشی کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر