کد خبر: 43145 A

ارتش لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام كرد كه به دنبال درگیری نیروهای ارتش با افراد مسلح در روستای عرسال، این روستا را به طور كامل به محاصره درآورده و جست‌وجو برای یافتن افراد مسلح را آغاز كرده است.

 ارتش لبنان به دنبال كشته شدن دو نیروی ارتشی توسط افراد مسلح، روستای «عرسال» در مرزهای این كشور با سوریه را به طور كامل محاصره كرد.

به گزارش ایلنا به نقل از الجزیره، ارتش لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام كرد كه به دنبال درگیری نیروهای ارتش با افراد مسلح در روستای عرسال، این روستا را به طور كامل به محاصره درآورده و جست‌وجو برای یافتن افراد مسلح را آغاز كرده است.

فرماندهی ارتش لبنان از ساكنان این روستا خواسته است كه با تدابیر اتخاذ شده برای دستگیری افراد مسلحی كه به نیروهای ارتش تیراندازی كرده‌اند، همكاری كامل كنند و نسبت به همكاری آنها با افراد مسلح یا هر گونه تلاشی برای فراری دادن یا پنهان كردن‌شان هشدار داد.

بنا بر این گزارش، درگیری میان نیروهای ارتش و افراد مسلح هوادار مخالفان سوری پس از آن به وقوع پیوست كه ارتش تلاش كرد از رفت و آمد افراد مسلح به سوریه و لبنان جلوگیری كند. برخی ساكنان روستای عرسال و شاهدان عینی نیز گفتند كه درگیری‌ها به دنبال تلاش ارتش برای بازداشت یكی از اعضای گروه «جبهه النصره» كه علیه نظام حاكم بر سوریه می‌جنگد، به وقوع پیوست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر