کد خبر: 58179 A

رئیس جمهوری و وزیر خارجه آمریکا طی دیدار با نتانیاهو و محمود عباس تاکید کرده‌اند که در صورت برقراری آرامش در سرزمین‌های اشغالی به مدت شش یا چهار ماه، جان کری به زودی بار دیگر به تل آویو و رام الله سفر کرده و طرح جدید آمریکا برای ایجاد صلح و سازش در منطقه را ارائه خواهد داد.

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که «جان کری» وزیر خارجه این کشور امروز - شنبه - با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در امان ـ پایتخت اردن ـ دیدار کرده و پس از آن به منظور دیدار به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی عازم قدس اشغالی می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا و جان کری، طی دیدار با نتانیاهو و محمود عباس تاکید کرده‌اند که در صورت برقراری آرامش در سرزمین‌های اشغالی به مدت شش یا چهار ماه، جان کری به زودی بار دیگر به تل آویو و رام الله سفر کرده و طرح جدید آمریکا برای ایجاد صلح و سازش در منطقه را ارائه خواهد داد.
بنا بر این گزارش، بحث در مورد طرحی است که بر پایه طرح‌های عربی و آمریکایی خواهد بود و تمامی کشورهای منطقه از جمله عربستان سعوی در آن مشارکت خواهند داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر