کد خبر: 6358 A

در صورتی که دولت رام‌الله به خواسته‌های معترضان پاسخ ندهد، اعتصاب سراسری از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا ساعت پنج عصر پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

سخنگوی رسمی بخش حمل و نقل عمومی کرانه باختری تاکید کرد که اصناف و اتحادیه‌های حمل و نقل تصمیم به اعتصاب سراسری طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گرفته‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از مركز اطلاع‌رسانی فلسطین، «ابراهیم عوض الله» طی بیانیه‌ای مطبوعاتی تاكید کرد که اعتصاب هدف نیست، بلکه وسیله‌ای برای تحقق خواسته‌های بخش حمل و نقل است که در نتیجه گرانی قیمت حامل‌های سوختی و افزایش قیمت‌ها در آستانه ورشکستگی و فلج شدن کامل گرفته است و برای تداوم بقای خود و ممانعت از رسیدن بحران به اوج خود تلاش می‌کند.

وی افزود كه ما امیدوار بودیم نشست وزارت حمل و نقل تمامی مشکلات این بخش اعم از افزایش قیمت‌ها و هزینه‌های جاری در بخش حمل و نقل و نیز مالیات‌ها را حل و فصل کند. وی هیات دولت غیرقانونی رام الله را مسئول خسارت‌ها و ضررهای وارده به بخش حمل و نقل که از بزرگ‌ترین منابع درآمدی تشکیلات خودگردان به شمار می‌رود و هزاران تن در آن مشغول به کار هستند، معرفی کرد.

ابراهیم عوض الله تاکید کرد که کمیته گفت‌وگو پنجشنبه آینده نشستی را برای بررسی اوضاع و برنامه‌های آتی برگزار خواهد کرد که طی آن مهمترین خواسته‌های اتحادیه‌های صنفی مبنی بر کاهش قیمت سولار تا 5 شیکل مورد بررسی قرار خواهد گرفت، اما در صورتی که دولت رام‌الله به خواسته‌های ما پاسخ ندهد، اعتصاب سراسری از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا ساعت پنج عصر پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر