کد خبر: 85012 A

نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک بمب‌های صوتی و گازهای اشک‌آور اقدام به سرکوب تظاهرات شهروندان فلسطینی در این منطقه کردند که در نتیجه آن شماری از شهروندان در اثر استنشاق گازهای اشک‌آور دچار حالت خفگی و بیهوشی شدند.

بخش قدیمی شهرک «خضر» در استان «بیت لحم» صحنه درگیری‌های شدیدی میان نظامیان رژیم صهیونیستی و شهروندان فلسطینی در خیابان مقبره بود.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک بمب‌های صوتی و گازهای اشک‌آور اقدام به سرکوب تظاهرات شهروندان فلسطینی در این منطقه کردند که در نتیجه آن شماری از شهروندان در اثر استنشاق گازهای اشک‌آور دچار حالت خفگی و بیهوشی شدند.

«احمد صلاح» مسئول کمپین مردمی مبارزه با دیوار نژاد پرستانه و شهرک‌سازی‌های صهیونیستی در شهرک خضر تاكید کرد که شماری از جوانان فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی در حمله به تظاهرات‌کنندگان از موادی ناشناخته استفاده کرده‌اند که شهروندان با استنشاق این مواد پس از حالت خفگی دچار حالت تهوع می‌شدند.

نظامیان رژیم صهیونیستی با نصب بلندگوهایی بر روی جیپ‌های نظامی خود، صداهای بلندی را هنگام سرکوب شهروندان پخش می‌کردند که بر شنوایی و تمرکز آنها تاثیر می‌گذاشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر