کد خبر: 85103 A

یك مسئول قطری که به امیر سابق این كشور بسیار نزدیک است، تصریح کرد که رئیس یک سازمان اسرائیلی به منظور اطلاع یافتن از گرایش‌ها و رویكردهای امیر قطر چندین بار با وی دیدار کرده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» فاش کرد که «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر جدید قطر با مسئولان اسرائیلی خارج و داخل قطر مخفیانه دیدار کرده است.
به گزارش ایلنا به نقل از عربی پرس، این روزنامه اسرائیلی به نقل از یک مشاور سیاسی بلندپایه در «دوحه» پایتخت قطر نوشت که اسرائیل و آمریکا از قبل اطلاع داشتند که قرار است در قطر انتقال قدرت صورت بگیرد.
این مسئول قطری که به امیر سابق این كشور بسیار نزدیک است، تصریح کرد که رئیس یک سازمان اسرائیلی به منظور اطلاع یافتن از گرایش‌ها و رویكردهای امیر قطر چندین بار با وی دیدار کرده است.
این مسئول قطری در ادامه به روزنامه یدیعوت آحارنوت گفت که این دیدار‌ها در مکان‌هایی امن داخل و خارج از قطر برگزار شده است.
بنا بر این گزارش، شیخ «حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر سابق قطر پنج ماه پیش به طرف‌های غربی اطلاع داد که قصد دارد قدرت را به پسرش واگذار کند و این انتقال هیچ تاثیری بر سیاست‌های قطر نمی‌گذارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر