کد خبر: 87675 A

حزب «آزادی و عدالت» شاخه سیاسی اخوان‌المسلمین در بیانیه‌ای که در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کرد، از مردم مصر خواست علیه کسانی که قصد دارند انقلاب را با تانك و نفربر و به قیمت جنازه‌های ملت به سرقت ببرند، انتفاضه راه بیندازند.

جماعت اخوان‌المسلمین در پی کشته شدن ۵۳ تن از هواداران «محمد مرسی» رئیس‌جمهوری برکنار شده توسط ارتش و نیروهای امنیتی، از مردم مصر خواست علیه ارتش انتفاضه راه بیندازند.
به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، حزب «آزادی و عدالت» شاخه سیاسی اخوان‌المسلمین در بیانیه‌ای که در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کرد، از مردم مصر خواست علیه کسانی که قصد دارند انقلاب را با تانك و نفربر و به قیمت جنازه‌های ملت به سرقت ببرند، انتفاضه راه بیندازند.
در این بیانیه حزب آزادی و عدالت مصر از جامعه جهانی و سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی و همه آزادگان جهان خواسته شده است برای توقف کشتار‌های بیشتر و فاش کردن چهره حکومت نظامی در مصر وارد عمل شوند.
بنا بر این گزارش، در جریان حمله امروز – دوشنبه - نیروهای پلیس و ارتش مصر به تجمع هواداران محمد مرسی در میدان «رابعه العدویه»، ۵۳ تن جان خود را از دست دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر