کد خبر: 89982 A

موسسه «صلح اكنون» اعلام كرد كه طی نشستی كه روز چهارشنبه برگزار می‌شود، به احتمال زیاد با احداث حداقل هزار و ۷۱ واحد مسکونی جدید در مناطق اشغالی در کرانه باختری موافقت خواهد شد.

موسسه صهیونیستی «صلح اکنون» اعلام کرد که رژیم صهیونیستی به زودی نشستی را برای بررسی احداث بیش از هزار واحد مسکونی جدید در مناطق اشغالی کرانه باختری برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این موسسه که با شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی در مناطق اشغالی فلسطینی مقابله و برای توقف گسترش آن تلاش می‌کند، تاکید کرد که این نشست روز چهارشنبه برگزار می‌شود و به احتمال زیاد طی آن با احداث حداقل هزار و ۷۱ واحد مسکونی جدید در مناطق اشغالی در کرانه باختری موافقت می‌شود.

این موسسه همچنین نسبت به موج بی‌سابقه شهرک‌سازی‌ها در اراضی اشغالی فلسطین ابراز نگرانی کرده و و تاکید کرد که بدون تردید این اقدام دربردارنده پیامی از جانب رژیم صهیونیستی برای آمریکا و فلسطین است مبنی بر اینکه کابینه جدید و تندرو دولت اسرائیل به هیچ وجه خواستار صلح و سازش نیست.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از قدس، موسسه صلح اکنون همچنین «موشه یالون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را به تلاش برای جلب رضایت رؤسا و رهبران شهرک‌نشینان برای اهداف مورد نظر خود متهم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر