کد خبر: 91762 A

نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی ساکن روستای «وادی فوکین» در غرب بیت لحم را در شهر بیت‌المقدس بازداشت کردند. نظامیان صهیونیست همچنین با حمله به شهرک‌های «عتیل» و «علار» در شمال «طولکرم» دو فلسطینی را بازداشت کردند.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی سه فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت كرده و با چند دستگاه بولدوزر به شرق اردوگاه «البریج» واقع در مرکز نوار غزه حمله كردند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی ساکن روستای «وادی فوکین» در غرب بیت لحم را در شهر بیت‌المقدس بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین با حمله به شهرک‌های «عتیل» و «علار» در شمال «طولکرم» دو فلسطینی را بازداشت کردند.

منابع محلی اعلام کردند كه نظامیان رژیم صهیونیستی با چند دستگاه خودروی نظامی به شهرک علار حمله كرده و یک جوان فلسطینی را با یورش به خانه‌اش دستگیر و لوازم این خانه را تخریب کردند؛ همچنین یک جوان دیگر فلسطینی را با حمله به شهرک عتیل بازداشت کردند.

از طرف دیگر، نظامیان رژیم صهیونیستی به شهرک «اذنا» در غرب استان الخلیل نیز یورش بردند و چند دستگاه بولدوزر به طور محدود به شرق اردوگاه البریج پیشروی و اقدام به تخریب اراضی و املاک فلسطینیان در این منطقه کردند.

همچنین روزنامه عبری زبان «یدیعوت آهارونوت» به نقل از گزارش جنبش صهیونیستی «صلح اکنون» نوشت كه برخی دست اندرکاران اسرائیلی منتظر دریافت مجوز ساخت حدود پنج هزار واحد شهرک‌نشین در اراضی کرانه باختری هستند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر