کد خبر: 95469 A

روزنامه عبری زبان هاآرتص نوشت که این طرح شامل احداث صد‌ها واحد صهیونیست نشین در شهرک‌های کوچک واقع در نزدیکی شهر رام الله و مناطق پراکنده در کرانه باختری است.

شورای عالی نقشه برداری و ساخت و ساز رژیم صهیونیستی با احداث ۸۷۸ واحد مسکونی جدید در شهرک‌های دور دست مناطق صهیونیست نشین موافقت کرد.
به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، روزنامه عبری زبان هاآرتص نوشت که این طرح شامل احداث صد‌ها واحد صهیونیست نشین در شهرک‌های کوچک واقع در نزدیکی شهر رام الله و مناطق پراکنده در کرانه باختری است.
به گزارش این روزنامه، در راستای این طرح پنج واحد مسکونی در شهرک «شیلو» در نزدیکی قدس، ۵۵ واحد مسکونی در شهرک تلمون، ۲۵۵ واحد در محله «ناحال تال» و ۱۷ واحد مسکونی در شهرک «امانا» ساخته خواهد شد.
علاوه بر این، دایره مدنی رژیم صهیونیستی با احداث ۳۸ واحد مسکونی در شهرک «کوخاف یاکوف»، ۸۷ واحد مسکونی در شهرک «قلقال» در الاغوار، ۱۵۶ واحد مسکونی در شهرک الموگ واقع در نزدیکی بحر المیت و ۹۱ واحد مسکونی در شهرک الون موافقت کرد.
پایگاه اینترنتی روزنامه عبری زبان هاآرتص، در صورت امضای این طرح توسط وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، مراحل ساخت و فروش آن‌ها آغاز خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر