کد خبر: 103468 A

این اماکن دامی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد به بهره برداری رسیده است که ۱۵ میلیارد آن با استفاده از تسهیلات بانکی با کارمزد ۴درصد و مبلغ ۱۵ میلیارد آن به‌صورت آورده شخصی تامین و احداث و در اختیار بهره‌برداران قرارگرفته است.

ایلنا: مدیر جهادکشاورزی شهرستان ورزقان گفت: با افتتاح یک واحد از اماکن دامی در روستای تخمدل تعداد۳۰۰ واحد از این واحد‌ها، در سطح مناطق روستایی این شهرستان به بهره برداری رسیده و دراختیار بهره برداران بخش دامی این شهرستان قرارگرفت.
به گزارش خبرنگار ایلنا، علی علی‌محمدی گفت: این اماکن دامی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد رالا به بهره برداری رسیده است که ۱۵ میلیارد رالد آن با استفاده از تسهیلات بانکی با کارمزد ۴درصد و مبلغ ۱۵ میلیارد آن بصورت آورده شخصی تامین و احداث و در اختیار بهره برداران قرار گرفته است.
وی ادامه داد: احداث این اماکن دامی با تلاش‌ها وحمایت‌های سازمان جهادکشاورزی استان انجام گرفته است و تعداد ۳ هزار واحد اماکن دامی دیگر نیز با نظارت مهندسین ناظر امور دام و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در حال احداث هستند و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این اماکن خواهیم بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر