کد خبر: 10891 A

مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی:

همدلی و همکاری بیشتر برای آبادانی مناطق زلزله زده در گرو یکپارچگی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی می باشد.

ایلنا - تبریز: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در ملاقات با نمایندگان استان خواستار عملی نمودن توصیه مقام معظم رهبری بر وحدت و ارائه خدمت شد.

به گزارش ایلنا از تبریز، یونس فاتح با بیان این که آبادانی آذربایجان در گرو همدلی مسئولان و مدیران خواهد بود، نقش نمایندگان در این زمینه را با استفاده از ظرفیت های مجلس برای تصویب لوایح و طرح های کارشناسی بسیار با اهمیت خواند.

وی اقدامات صورت گرفته در روزهای اخیر در مناطق زلزله زده را خوب توصیف کرد و افزود: با نظارت و اقدامات صورت گرفته شاهد تحقق برنامه های پیش بینی شده در جهت ساخت و ساز مسکن برای مناطق زلزله زده هستیم.

فاتح با اشاره به اهمیت نظارت بر استاندارد سازی در ساخت و ساز و لزوم توجه جدی به ساخت و ساز را با معیارهای مناسب فنی و مهندسی بسیار مهم توصیف نمود و از مسئولان امر خواستار توجه جدی به امر مقاوم سازی این واحدها داشته باشند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: نقش تعاونی ها در این امر مبرز و قابل توجه است که همیاری و همکاری در شکست بن بست ها نقش اساسی دارد.

فاتح همدلی و همکاری بیشتر برای آبادانی مناطق زلزله زده را در گرو یکپارچگی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان اجرایی دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر