کد خبر: 12893 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

نتایج بازرسی کارشناسان مدیریت بحران کشور از اماکن تخریب شده در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی بویژه اماکن دولتی و عمومی نشان می دهد که علت این تخریب ها نتیجه بی تفاوتی و کم دقتی در انتخاب پیمانکار و نبود نظارت در اجراست.

ایلنا- تبریز: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: انتخاب پیمانکاران و نظارت بر کار آنان مهمترین گام در ایمن سازی اماکن دولتی و عمومی است.

به گزارش ایلنا از تبریز، محمد اشرف نیا در نشست اعضای شورای فنی استانداری آذربایجان شرقی افزود: نتایج بازرسی کارشناسان مدیریت بحران کشور از اماکن تخریب شده در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی بویژه اماکن دولتی و عمومی نشان می دهد که علت این تخریب ها نتیجه بی تفاوتی و کم دقتی در انتخاب پیمانکار و نبود نظارت در اجراست.

وی همچنین خاطر نشان کرد: برخی دستگاه های اجرایی استان نسبت به بخشنامه تعیین دامنه مناسب ترین قیمت پیشنهادی در انتخاب پیمانکار و برگزاری مناقصه ها بی توجه بوده و عملکرد مناسبی ندارند.

اشرف نیا خاطر نشان کرد: نتیجه این بی توجهی را می توان در اماکن تخریب شده در مناطق زلزله زده دید، ساختمان هایی که از زمان ساخت آنها کمتر از 20 سال می گذرد.

وی تاکید کرد: دستگاه ها و اداراتی که در رعایت قوانین و ضوابط انتخاب پیمانکار کم توجهی کرده اند تذکر دریافت می کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر