کد خبر: 12899 A

آزمون حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم روز جمعه بیست و هشتم مهرماه جاری در مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز و شهرستانهای استان برگزار می‌شود.

ایلنا- تبریز: سرپرست معاونت فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری نهمین دوره آزمون سراسری حفظ،‌ ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در بیست و هشتم مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از تبریز، "یوسف واعظی" اظهار داشت: این آزمون با حضور یکهزار و هشتصد قرآن آموز در پانزده رشته و در چهارده حوزه امتحانی در سطح استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به تشکیل و برگزاری دوره‌های آموزش قرآن کریم که با حمایت مرکز هماهنگی،‌ توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط موسسات فرهنگی قرآن و عترت اجرا می‌شود و همچنین ضرورت ارزیابی آن، این آزمون برگزار می‌شود.

واعظی برگزاری آزمون‌های کتبی و شفاهی را یکی از راه های سنجش و ارزیابی میزان موفقیت قرآن‌آموزان و موسسات قرآنی در فراگیری محتوایی دوره‌ها عنوان کرد.

آزمون حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم روز جمعه بیست و هشتم مهرماه جاری در مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز و شهرستان های استان برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر