کد خبر: 12953 A

رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: حاکمیت فرهنگ جهادی در تمامی بدنه این نهاد مردمی برخاسته از متن انقلاب اسلامی است.

ایلنا- تبریز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: حاکمیت فرهنگ جهادی در تمامی بدنه این نهاد مردمی برخاسته از متن انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایلنا از تبریز، مسعود محمدیان در حاشیه دیدار با جانباز 70 درصد سنگر ساز بی سنگر، حاج حسین همت، یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: جهاد سازندگی در طول دوران دفاع مقدس، در مناطق عملیاتی غرب و جنوب میهن اسلامی، در کمک رسانی به رزمندگان اسلام در قالب تیپ پشتیبانی و مهندسی جنگ 57 فجر جهاد سازندگی، منشا خدمات ارزنده ای بوده و امروزه نیز در نبرد اقتصادی در تامین امنیت غذایی جامعه درسنگر تولید تلاش می کند.

وی با بیان اینکه جهاد سازندگی آذربایجان شرقی در دوران دفاع مقدس در پشتبانی رزمندگان اسلام لحظه ای درنگ ننموده افزود: این نهاد مقدس با تقدیم 118 شهید والامقام، 337 جانباز پر افتخار و 51 آزاده سرفراز، بخشی از دین خود به سلام، انقلاب و نظام اسلامی را ادا و بر اساس این فرهنگ، اینک تلاش برای توسعه کشاورزی را در سرلوحه کار خود قرار داده و با تمام توان در تحقق آن تلاش می کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر