کد خبر: 12966 A

شرکت وسلوکوجیفر فرانسه که یکی از بزرگترین و توانمندترین تولید کنندگان سوزن در جهان است.

ایلنا - تبریز: کارخانه گسترش صنایع ریلی ایران با شرکت وسلوکوجیفر فرانسه که یکی از بزرگترین و توانمندترین تولیدکنندگان سوزن در جهان است، همکاری می­‌کند.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل کارخانه گسترش صنایع ریلی ایران در دیدار با مدیرعامل شرکت وسلوکوجیفر فرانسه با ارائه گزارشی از فعالیت­ های این کارخانه گفت:شرکت گسترش صنایع ریلی ایران با ضرفیت 300 دستگاه در سال تنها تولید کننده انواع دستگاههای سوزن مورد استفاده در راه آهن، خطوط مترو، قطارهای شهری، معادن و بنادر در کشور و منطقه به شمار می‌رود.

محمدرضا دیبازر همکاری با شرکت وسلوکوجیفر فرانسه را مهم دانست و گفت: شرکت گسترش صنایع ریلی ایران بر لزوم همکاری این دو کارخانه تأکید دارد.

وی با اشاره به واقع شدن کارخانه صنایع ریلی ایران در قطب صنعتی کشور گفت: ارتقای سطح تکنولوژی جهت جذب دانش مورد نیاز و کسب دانش طراحی و مهندسی برای اصلاح فناوری و در نهایت حرکت به سمت توسعه ضرورت دارد.

وی به طراحی و ساخت قطعه تکه مرکزی سوزن و فورج ریل زبانه و طراحی سوزن های سرعت بالا در این شرکت اشاره کرد و گفت: با بسترسازی­های انجام شده تولیدات این قطعات در آینده نزدیک عملاً در برنامه کاری این کارخانه قرار خواهد گرفت.

بر پایه این گزارش در این دیدار در خصوص چگونگی توسعه و مسائل مربوط به سرمایه گذاری خارجی بررسی هایی انجام شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر