کد خبر: 1471 A

رئیس انجمن علمی داروسازان ایران:

پانزدهمین کنگره بین المللی علوم پزشکی دانشگاه آزاداسلامی تبریز به کار خودپایان داد

تبریز - ایلنا: رئیس انجمن علمی داروسازان ایران در این مراسم ضمن تبریک روز داروساز گفت:علم از دیدگاه حضرت علی(ع) مدرک نمی باشد بلکه علم ابزاری است که باید در ظرف متناسب با آن ریخته شود.

به گزارش ایلنا از تبریز، دکتر سیدحمیدخوئی افزود: پیامبر اکرم (ص)نیز علم پزشکی را همسنگ علم الادیان خوانده است واگر این علم کمکی برای خودشناسی نکند خود حجاب اکبر زندگی شده وابزاری برای از خودبی خود شدن می گردد که تهدیدی بزرگ برای جوانان می باشد.

وی تصریح کرد:انسان تنها موجود کره خاکی است که بزرگی و کوچکیش به حجم و وزن آن نیست بلکه به معیارها وملاکهای معنوی مربوط است.

دکتر خویی در ادامه تأکید کرد:خداوند از ما بزرگی می طلبد وانسان بزرگ کسی است که نگاهش به مردم واطرافش بزرگ باشد واین میسر نمی شود مگر اینکه علم با دین واخلاق گره بخورددراینصورت بزرگ می بینیم،بزرگ می شویم و بزرگی می کنیم.

در ادامه این مراسم معاون اداری و مالی دانشگاه آزاداسلامی تبریز گفت: دانشگاه کانون قدرت نیست بلکه کانون صاحب منصبان آینده است و کار تیمی در دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دکتر محمدرضاولیلو افزود: بسیاری از مسئولیتها دراین کنگره به دانشجویان تفویض شده واکثر کارها با همت والای خود دانشجویان انجام شده است که جای تقدیر دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر