کد خبر: 1551 A

فرمانده سپاه عاشورا

اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای انتقال ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان است

تبریز - ایلنا: فرمانده سپاه عاشورادر هشتمین همایش سالانه کمیته های اجرایی بسیج دانش آموزی مناطق و نواحی استان با اشاره به حضور فعال سپاه و بسیج در عرصه های مختلف اجتماعی و خدمات رسانی گفت:بسیجیان همگام با سایر نهادها و سازمان های امدادی از ساعات اولیه وقوع زلزله در خدمت مردم آسیب دیده مناطق اهر – هریس و ورزقان بود.

سردار علی اکبر پورجمشیدیان در همایش کمیته های اجرایی بسیج دانش آموزی مناطق و نواحی استان طی سخنانی با اشاره به نقش فعال سپاه و بسیج در عرصه های مختلف اجتماعی گفت: تمام امکانات اردویی سپاه عاشورا جهت کمک رسانی به مردم به مناطق زلزله زده انتقال یافته است.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به بازدید سرزده مقام معظم رهبری از مناطق زلزله زده و دیدار با مردم مصیبت دیده گفت:حضور مقام معظم رهبری در این مناطق مردم را امیدوارتر و مسئولین را نسبت به بازسازی مصمم‌تر نمود.

وی اقدامات دولت را در مناطق زلزله زده و به ویژه حضور اعضای هیئت دولت و سایر مسئولین نظام را در خور تحسین دانست و گفت در این مورد هم عوامل شایع پراکن دشمنان جمهوری اسلامی به جای اینکه اقدامات به موفع و در خور توجه را به جهانیان منعکس نمایند مطالب غیر واقع منتشر نمودند که این نشان از عداوت عمیق آنان با نظام اسلامی است.

سردار پور جمشیدیان خاطر نشان ساخت با امضاء تفاهم نامه با فرماندهی سازمان بسیج کشور در بازسازی منازل مسکونی اقشار محروم اعم از تحت پوشش کمیته امداد امام و بهزیستی و خانوارهای ایتام و بی سرپرست از تمام توان و سرمایه سپاه و بسیج استفاده خواهیم نمود.

فرمانده سپاه عاشورا با قدردانی از زحمات مسئولین و دست‌اندرکاران برگزاری اردوهای دانش آموزی راهیان نور در سال گذشته از این اردوها به عنوان حرکتی فرهنگی و تربیتی بسیار موثر نام برد که در انتقال ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان امروزی با اهمیت است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر