کد خبر: 1560 A

در هفته دولت سال جاری؛

عملیات اجرایی گاز رسانی برای 34 روستای دیگر در این استان همزمان با هفته دولت سال جاری آغاز می‌شود

تبریز - ایلنا: در هفته دولت سال جاری 2 هزار و 542 خانوار جدید به جمع خانوار روستایی بهره‌مند از نعمت گاز طبیعی افزوده می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: برای گاز رسانی به این تعداد خانوار که در 27 روستا ساکن هستند بالغ بر 74 میلیارد و 246 میلیون ریال هزینه شده است.

ولی ا... دینی همچنین از آغاز عملیات اجرایی در 34 روستای دیگر همزمان با هفته دولت سال جاری خبر داد و افزود: گاز رسانی به این 34 روستا زمینه لازم به منظور برخورداری یک هزار و 951 خانوار جدید روستایی از گاز را فراهم خواهد كرد.

دینی با بیان اینکه این شرکت به عنوان نهادی خدمت رسان در انتقال و توزیع نعمت الهی گاز در بین مردم تلاش می‌نماید گفت: ماحصل این خدمت صادقانه بهره‌مندی تمامی شهرهای و 948روستای استان و در دست اجرا بودن 274 روستای دیگر بوده که با اتمام پروژه های در دست اجرا، درصد بهره‌مندی خانوار روستایی استان به 82 درصد افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان شرقی در خصوص جایگاه هایCNG استان خاطرنشان کرد: تاکنون 142 جایگاه در سطح استان گازدار شده است که با گاز رسانی به 3 جایگاه دیگر در هفته دولت سال جاری، شمار جایگاه های استان به 145 مورد افزایش خواهد یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر