کد خبر: 1562 A

قرارداد منعقده به منظور توسعه همکاری ها و بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های موجود و همچنین گسترش فعالیت های علمی آموزشی منعقد گردیده است

تبریز - ایلنا: شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، با جهاد دانشگاهی استان تفاهم نامه همکاری در زمینه های علمی، آموزشی و فرهنگی انعقاد كرد.

به گزارش ایلنا رئیس امور اداری شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در تشریح مفاد این تفاهم نامه گفت: قرارداد منعقده به منظور توسعه همکاری‌ها و بهره گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود و همچنین گسترش فعالیت‌های علمی آموزشی منعقد گردیده است.

حسین عبادیان افزود: این تفاهم نامه در 3 ماده آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تنظیم گردیده که هر ماده شامل چند بند اجرایی در حوزه های مربوطه است.

وی با بیان اینکه این تفاهم نامه به مدت 2 سال منعقد گردیده است افزود: پیش بینی می‌گردد این امر زمینه لازم به منظور افزایش توان فکری و علمی کارکنان و به تبع آن بهره‌وری نیروی انسانی در سازمان را فراهم نماید.

خاطرنشان می‌گردد این تفاهم نامه شامل 10 بند اجرایی می‌باشد که فراهم نمودن زمینه های لازم جهت استفاده از خدمات فرهنگی، آموزشی،پژوهشی، خدمات تخصصی از قبیل کارآفرینی و ریسک پروژه های صنعتی و غیر صنعتی، طراحی و اجرای دوره‌ها و کارگاه های آموزشی مورد نیاز کارکنان شرکت، برگزاری نشست‌های مشترک فرهنگی، بهره گیری از مرکز گردشگری علمی/فرهنگی دانشجویان کشور، سازمان فعالیت‌های قرآنی جهاد دانشگاهی، خبرگزاری دانشجویان ایران، مرکز دیجیتال و نرم افزاری از جمله این بندهای اجرایی می‌باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر