کد خبر: 16415 A

توسط مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان؛

سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، آموزش زنان روستایی و ارتقا جایگاه آنان در اقتصاد خانواده را از عوامل مهم پیشبرد توسعه بخش کشاورزی تلقی و در این امر اهتمام کامل دارد.

ایلنا - تبریز: مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان، از تلاش‌های سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در امر پیشبرد اهداف توسعه بخش کشاورزی تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا از تبریز، منیژه امین‌زاده، که پس از بازدیدی که به منظور بررسی برنامه‌های اجرایی در قالب توانمندسازی بانوان روستایی، به استان آذربایجان شرقی انجام داده بود، با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان، از تلاش‌های صورت گرفته در امر توسعه و گسترش آموزش‌های مهارتی و همچنین کمک به توسعه تعاونی‌های زنان روستایی در سطح شهرستان‌ها قدردانی کرد.

در راستای حمایت و تشویق زنان در بحث کارآفرینی و کارآموزی و اشتغال زودبازده نیز حمایت‌هایی از سوی ریاست جمهوری و وزارتخانه متبوع در خصوص بهره‌مندی از تسهیلات و فراهم کردن آموزش برای زنان مناطق روستایی صورت گرفته است که از جمله آن می‌توان به ایجاد صندوق‌های خرد روستایی در سطح روستا‌ها و دادن وام اشتغال با سود کم نام برد.

سازمان جهاد کشاورزی استان، آموزش زنان روستایی و ارتقا جایگاه آنان در اقتصاد خانواده را از عوامل مهم پیشبرد توسعه بخش کشاورزی تلقی و در این امر اهتمام کامل دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر