کد خبر: 1677 A

معاون توسعه و فن آوری صدا وسیما:

تلاش صدا و سیما در رساندن سیگنال قوی و مناسب به مردم در كنار اطلاع رسانی در باره نحوه استفاده از گیرنده های دیجیتال است.

اهر - ایلنا: معاون توسعه و فن آوری رسانه ملی از تولید گیرنده‌های تك ویژن در صدا وسیما كه بهترین كیفیت را در بین گیرنده‌ها دارد خبر داد

علی عسگری که درآیین بهره برداری از اولین سامانه دیجیتال فرستنده تلویزیونی و رادیویی شهرستان اهر سخن می گفت، افزود: قیمت این گیرنده ها بستگی به كیفیت آن دارد و بعضی وقتها ارزانتر بودن دستگاهها در بازار به دلیل كیفیت پایین آنست و ما در تلاشیم تولیدكنندگان دستگاههای گیرنده را هدایت كنیم تا بطور خود كار مشكلات مردم كمتر شود.

وی توسعه فناوری های نوین و بهره مندی از جدیدترین فرستنده دیجیتال كشور را از برنامه‌های سالجاری رسانه ملی برشمردو با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارسال و دریافت بهتر تصاویر شبكه های دیجیتال تأكیدكرد: تلاش ما در رساندن سیگنال قوی و مناسب به مردم در كنار اطلاع رسانی در باره نحوه استفاده از گیرنده های دیجیتال است.

عسگری با اشاره به بهره برداری از فرستنده اهر گفت: با بهره برداری از این فرستنده امکان دریافت 18کانال تلویزیونی و 15 کانال رادیویی دراین شهرستان فراهم شده است که با آغاز بکار این پروژه زمینه بهره مندی شهرستان اهر و بیش از 200 روستا از سامانه دیجیتالی فراهم می­گردد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر